Zamów jedzenie z dowozem. Zobacz nasze menu Obiady Nowy Sącz

W naszym menu znajdziesz dania obiadowe, a także burgery i inne ciepłe przekąski

Zapraszamy do naszej restauracji, w której znajdą państwo smaki z całego świata. Jesteśmy miłośnikami dobrego jedzenia i wspaniałej atmosfery, która łączy ludzi. Nasi kucharze to nie tylko fachowcy, ale też osoby, które wkładają serce w to co robią, a miłość do tworzenia smaków wynieśli z domu. Dzięki temu nasza restauracja jest wyjątkowym miejscem w Nowym Sączu.

Rozumiemy, że jedzenie odgrywa ważną rolę w życiu każdego człowieka. To nie przypadek, że wspomnienie z dzieciństwa mają właśnie smak i zapach kuchni mam i babć, a dobre jedzenie towarzyszy ludziom podczas każdej, istotnej uroczystości rodzinnej. W naszej restauracji oferujemy możliwość delektowania się kuchnią na najwyższym poziomie, która pozwala budować tradycję i cieszyć się czasem spędzonym razem w poczucie przynależności i akceptacji.

Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji codziennie - od godz. 10:00 do 22 na ulicy Lwowskiej 80 w Galerii Trzy Korony.

Oferujemy burgery, steki kanapki, skrzydełka, a do tego najlepsze drinki i przyjemną atmosferę.

Obiady Nowy Sącz

Obiady Nowy Sącz - dobre jedzenie na wyciągnięcie ręki!

Nasz lokal powstał z zamiłowania do jedzenia oraz jako odpowiedź na trendy, których Polacy szukają w restauracjach. Proponujemy Państwu możliwość odkrywania nowych smaków, a także dania przygotowane zawsze z najwyższą starannością i z wysokiej jakości składników.

Zapraszamy na pyszne steki, wykonywane z najlepszej wołowiny, a także burgery w zaskakujących kompozycjach smakowych.

Oferujemy zawsze świeże produkty i autorskie sosy, a także szeroki wybór wysokiej jakości wina oraz dbałość o atmosferę i detale, które tworzą niepowtarzalny nastrój w naszej restauracji.

Dobre jedzenie na dowóz

Zapraszamy na pyszne, polskie śniadania z jajecznicą na maśle oraz pieczywem, a także na kiełbasę z rusztu i twarożek wiejski!

Dla miłośników American Beakfast przygotowujemy jajka sadzone w sosie pomidorowym po amerykańsku wraz z pieczonymi ziemniaczkami a także słynne Pancakes i omlety z płatkami owsianymi.

Posiadamy też ofertę dla naszych najmłodszych gości, w której znajduje się np. domowe kakao.

Zapraszamy na pyszne obiady za smakami inspirowanymi kuchniami całego świata!

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno nachosy, podawane z ciepłym sosem serowym i sosem salsa, jak również ostre skrzydełka po amerykańsku z sosem barbecue i włoskie przysmaki, takie jak np. bruschetta z szynką i mozzarellą.

Obiad w restauracji - Nowy Sącz

Zapraszamy do restauracji w Nowym Sączu

Zapraszamy na pyszne, tradycyjne zupy polskie, w tym żurek z pieczoną, białą kiełbasą oraz jajkiem sadzonym, a także barszcz czerwony z grzybami, krokietem oraz nowości, takie jak krem z kukurydzy.

Nasza restauracja posiada również szeroką ofertę sałatek i kultowych  dań naszego szefa kuchni.

W naszej restauracji znajdą Państwo także dania tradycyjna i regionalne kuchni polskiej oraz strefę vege, a także produkty przygotowane na grillu. Oferujemy ponadto kuchnię meksykańską, a także filadelfijskie przysmaki oraz dania rodem z USA i jedzenie na dowóz. 

Zapraszamy do naszej restauracji, która każdego dnia oferuje dania wysokiej jakości i zapewnia niezwykłą atmosferę, pozwalającą miło spędzić czas w gronie najbliższych i przyjaciół.