Burgerownia w Nowym Sączu - sprawdź menu i zamów burgera Smacznie, zdrowo i do syta - zapraszamy do naszej Burgerowni

Jedzenie z dowozem na terenie Nowego Sącza

Zwykłego hamburgera można zjeść wszędzie, ale tylko u nas można znaleźć smaczne, pożywne i zdrowe burgery, które na długo pozostaną w Państwa pamięci. Nasza burgerownia prowadzona jest przez ludzi z pasją, dla których przyrządzanie potraw to prawdziwa przyjemność.

Zapraszamy do naszej burgerowni w Nowym Sączu!

Nasze hamburgery to coś, obok czego nie da się przejść obojętnie. Bogaty zestaw smaków, oryginalnych dodatków i naturalne metody przygotowania każdego z burgerów to atuty, których nie sposób bagatelizować. Co więcej, w naszej burgerowni zawsze panuje miła i luźna atmosfera, dzięki czemu przebywanie w niej staje się prawdziwą przyjemnością. A jeśli dodamy do tego całą gamę unoszących się w powietrzu wyrazistych aromatów, to przesiadywanie w niej będzie swoistą terapią dla zmęczonych pracą i obowiązkami zmysłów.

Najwyższej jakości hamburgery i obsługa

O naszym profesjonalizmie świadczą przede wszystkim umiejętności naszego zespołu. W jego skład wchodzą pozytywni ludzie o bardzo dużym, gastronomicznym doświadczeniu. Odwiedzając nas, mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość obsługi. Pewną niespodzianką będzie nowoczesny sposób podawania dań, ale o tym przekonają się Państwo już w trakcie odwiedzin naszego lokalu. Nasz personel porwie każdego Gościa w wyjątkową i niepowtarzalną, gastronomiczną podroż, której wróci on odmieniony i żądny nowych, "burgerowych" kompozycji smakowych.

Nowosądeckie klimaty restauracji

Myliłby się ten, kto uważa, że nawet ukryta gdzieś w Małopolsce, nowosądecka burgerownia, będzie ślepo kopiować rozwiązania znane z "kuchni" amerykańskiej. Wręcz przeciwnie - doświadczona grupa kucharzy wciąż pracuje nad tym, by wprowadzać do hamburgerów smaki i aromaty znane z okolic Nowego Sącza. Dzięki temu odwiedzający ów lokal Goście, będą w nim mogli zaznajomić się nie tylko ze smakiem klasycznego hamburgera, ale też doświadczyć jego różnych, lokalnych wariacji. Więcej na ten temat można dowiedzieć się z dostępnego menu, w którym każde z dań jest dokładnie opisane i to również pod kątem dostępnych składników.

Z dbałością o szczegóły dobrego jedzenia

Nasze burgery są przygotowywane z dbałością o każdy, najmniejszy detal. Steki nie mogłyby się obyć bez sezonowanej i kruchej wołowiny, która - dosłownie - rozpływa się w ustach. Uwagę smakosza zwraca również doskonale wypieczone pieczywo, które jest przecież jednym z najważniejszych składników każdego, smacznego burgera. Atutem naszej oferty jest też szerokie spektrum różnych dodatków, które wprowadzają do naszych produktów zupełnie nowe i niepowtarzalne wątki smakowe. Całość "zanurzona jest" w wyjątkowym aromacie przypraw, które nadają tej kompozycji prawdziwego, kulinarnego animuszu.

Magia napojów

Wszystkie prezentowane w naszej ofercie burgery Nowy Sącz mogą być skąpane w wyjątkowym bogactwie szerokiej kompozycji napojów. U nas można znaleźć zarówno klasyczne, dobrze znane wszystkim smaki, jak również - odpowiednie dla dorosłych - napoje alkoholowe.

Podsumowując, nasze burgery na długo zapadną w Państwa pamięci. Zapraszamy do nas, gdyż jesteśmy o tym przekonani!